Страховой рейтинг Insurance TOP журнал. Рейтинг страховых компаний Украины. Страхование
Журнал Страховой рейтинг Insurance TOP. Рейтинг страховых компаний Украины

Журнал «Insurance TОР» — єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній та щокварталу публікує рейтинги ризикових та лайфових страховиків України у розрізі регіонів та видів страхування.

Купити друкований номер журналу Insurance TOP з рейтингами:
e-mail: [email protected]
Моб/Viber: +38(096)326-73-63


Global Insurance & InsurTechs Rankings

Передплата журналу Insurance Top


Майже 20 років журнал «Insurance Top» публікує ексклюзивний контент, який допомагає страховикам та агентам орієнтуватися не лише в інформаційних потоках, а й професійно зростати.

Ми знаємо про страхування та перестрахування багато та хочемо цим з вами поділитися! На наших журналах виховалося не одне покоління страховиків, перестраховиків, андеррайтерів та агентів.

Наші журнали зарекомендували себе як аналітичні видання, якими страховики, агенти та банки користуються щодня, отримуючи якісні огляди та ексклюзивну статистику щодо страхового ринку України.


Ви можете купити свіжий номер журналу або оформити річну передплату та отримати повний доступ до електронної версії журналів.

Вартість річної передплати журналу «Insurance TOP» (8 номерів) – 800 грн. Вартість корпоративних підписок або оптової купівлі окремих номерів для агентів, філій та підрозділів ви можете дізнатись у Редакції.

Замовити журнал або передплату можна за e-mail: [email protected]