Страховой рейтинг Insurance TOP журнал. Рейтинг страховых компаний Украины. Страхование
Журнал Страховой рейтинг Insurance TOP. Рейтинг страховых компаний Украины

Журнал «Insurance TОР» — єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній та щокварталу публікує рейтинги ризикових та лайфових страховиків України у розрізі регіонів та видів страхування.

Купити друкований номер журналу Insurance TOP з рейтингами:
e-mail: [email protected]
Моб/Viber: +38(096)326-73-63


Global Insurance & InsurTechs Rankings

Про Журнал Insurance TОР


Спеціалізований журнал «Insurance TOP» публікує ексклюзивний контент, який допомагає страховикам та банкірам орієнтуватися у ситуації на страховому ринку та аналізувати показники діяльності його учасників.

Insurance Top — єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній та щокварталу публікує підсумки роботи ризикових та лайфових страховиків України.

Журнал видається з 2003 року. На наших журналах виховалося не одне покоління страховиків, андеррайтерів, фахівців андеррайтингу, перестрахування та методології, а також страхових брокерів та агентів.

З 2010 року запущено проект — «Insurance Top: Регіони», який вперше в Україні почав публікувати щоквартальний ренкінг страховиків по 25 регіонах України за 8 основними видами класичного страхування (КАСКО, ОСАЦВ, ДМС, нещасний випадок, страхування майна, туристичне страхування, страхування вантажів та зелена карта), включаючи премії, виплати, кількість договорів, а також збитковість видів у регіонах України.

Головне завдання журналу — презентація національного ринку страхування та його учасників у фінансових та промислових колах, інформаційно-аналітична підтримка учасників страхового ринку, оперативна публікація, прозоре висвітлення та ознайомлення професіоналів з показниками діяльності та рейтингами учасників ринку страхування та перестрахування.

Аудиторія: страхові компанії, агенти та фізособи, банки, банківські посередники, КУА, інвестиційні та консалтингові компанії, а також великі корпоративні клієнти, які використовують наші дані для підготовки тендерів зі страхування.

Рейтинги страхових компаній, які ми розміщуємо на наших сайтах, використовують понад 30 тис. осіб на місяць, а рейтинг банків України — понад 100 тис. осіб.

Завдяки налагодженим тісним контактам із 80 професійними спілками страховиків та брокерів, з нами мають можливість познайомитись учасники страхового ринку, міністерства та відомства, вищі навчальні заклади 50 країн світу.

Insurance TОР виступає медіа-партнером знакових спеціалізованих міжнародних зустрічей страховиків та перестраховиків як в Україні, так і за її межами.

За ці роки наш журнал зарекомендували себе як аналітичне видання, яким фахівці користуються щодня, отримуючи якісні огляди та ексклюзивну статистику зі страхового ринку України.