Страховой рейтинг Insurance TOP журнал. Рейтинг страховых компаний Украины. Страхование
Журнал Страховой рейтинг Insurance TOP. Рейтинг страховых компаний Украины

Журнал «Insurance TОР» — єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній та щокварталу публікує рейтинги ризикових та лайфових страховиків України.

Купити свіжий номер журналу Insurance TOP з рейтингами страхових компаній України у 2022 році або оформити корпоративну передплату
e-mail: [email protected]

Історія створення рейтингової агенції Standard & Poor's


Standard & Poor's бере свій початок від двох відомих організацій, які займалися збором інформації: "Пурз Паблішинг" (Poor's Publishing), заснованої в 1860 році, та "Стандарт Статистикс Бюро" (Standard Statistics Bureau), заснованої в 1906 році.

Генрі Варнум Пур (Henry Varnum Poor) опублікував "Історію залізниць і каналів Сполучених Штатів" в 1860 році, коли залізниці були основним засобом поширення промислової революції по території США. Це видання стало авторитетним довідником інвесторів із фінансового стану залізничних компаній. Основним принципом довідкових видань фірми "Пурз" з інвестицій було "право інвестора на інформацію".

У 1906 році було створено статистичне бюро Standard Statistics Bureau. Воно вперше почало завдання надавати фінансову інформацію про американські компанії. У 1916 році "Стандарт Статистикс" стало надавати кредитні рейтинги облігаціям компаній, а невдовзі після цього - і рейтинги суверенних боргових зобов'язань. Рейтинги муніципальних облігацій з'явилися торік у 1940 року.

У 1941 році "Пурз Паблішинг" та "Стандарт Статістікс" злилися, утворивши корпорацію "Стандарт енд Пурз". У 1966 році "Стандарт енд Пурз" була придбана корпорацією "Макгроу-Хілл Компаніз, Інк." (McGraw-Hill Companies, Inc.), всесвітньою організацією інформаційних послуг, що обслуговує ринки в галузі освіти, бізнесу, комерційних фінансів та професійних послуг. У корпорації "Макгроу-Хілл Компаніз, Інк." працює 16500 осіб, які розміщуються у більш ніж 400 відділеннях у 30 країнах. Обсяг продажів 1999 року становив 4 млрд. доларів.

В даний час Standard & Poor's складається з двох основних структурних підрозділів – Рейтингової служби (Ratings Services) та Інформаційної служби (Information Services), завданням яких є забезпечення інтегрованого світового лідерства у наданні незалежних високоякісних аналітичних послуг та інформації на світові фінансові ринки.