Страховой рейтинг Insurance TOP журнал. Рейтинг страховых компаний Украины. Страхование
Журнал Страховой рейтинг Insurance TOP. Рейтинг страховых компаний Украины

Журнал «Insurance TОР» — єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній та щокварталу публікує рейтинги ризикових та лайфових страховиків України.

Купити свіжий номер журналу Insurance TOP з рейтингами страхових компаній України у 2022 році або оформити корпоративну передплату
e-mail: [email protected]

Про рейтингову агенцію Standard & Poor's. S&P Global Ratings — дочірня компанія корпорації McGraw-Hill


Standard & Poor’s — дочірня компанія американської корпорації McGraw-Hill, що займається аналітичними дослідженнями фінансових ринків. Компанія належить до трійки найвпливовіших міжнародних рейтингових агентств, відомої головним чином як творець і редактор американського фондового індексу S&P 500.

  • Компанія Standard & Poor's заснована в 1860 р. Сьогодні - це підрозділ The McGraw-Hill Companies
  • Офіси в 18 країнах світу, 9 стратегічних партнерів
  • Рейтинги присваюються в 83 країнах
  • У штаті понад 5000 співробітників, включаючи 1500 аналітиків
  • Рейтинги понад 220 тисяч цінних паперів і фондів у всьому світі
  • Загальна сума довгострокових зобов'язань, якими присвоєні рейтинги, перевищує 11 трильйонів доларів
  • Опубліковано понад 1500 рейтингів на ринках, що розвиваються

Рост запиту на рейтинги побудував Standard & Poor's розширити спектр рейтингових послуг, які компанія надає на ринках, що розвиваються, а також свою присутність на цих ринках. Крім того, оскільки виникають на ринках, що розвиваються, проблеми з кредитними ризиками стають все складнішими, компанія Standard & Poor's розробила систему кредитних рейтингів, присвоюваних за національною шкалою, яка доповнює міжнародні кредитні рейтинги, присвоювані за глобальною шкалою компанії Standard & Poor's.

Глобальні кредитні рейтинги Standard & Poor's продовжують залишатися за мірою надійності кредитів міжнародного рівня, оскільки вони засновані на порівняльному аналізі дебіторів у 77 країнах і враховують усі наявні до них ризики. неблагоприятных действий суверенных прав и риски, связанные со сторонним местонахождением. В даний час глобальні рейтинги можуть представляти собою оцінку кредитних ризиків як в іноземній, так і в місцевій валюті. Національні рейтинги, що доповнюють глобальні рейтинги, як правило, містять більш точну групування кредитних ризиків по емітентам і гарантіям на конкретному ринку, вільні від обмежених, накладених суверенними ризиками, які можуть частково і навіть повністю стежити за відмінністю індивідуальної кредитоспроможності боржників на окремому ринку.

Крім цього, розширений спектр послуг по складанню кредитних рейтингів, запропонованих учасникам ринків, що розвиваються, передбачає різні способи аналізу та інтерпретації факторів суверенного ризику. Щоб спростити правильне розуміння та використання постійно зростаючої кількості глобальних і національних рейтингу страхових компаній переважно до зобов’язань, виражених в іноземній та/або місцевій валюті, ми склали наступний толковий Словник, у якому наведені короткі визначення рейтингових продуктів, запропонованих на ринках, що розвиваються, а також найважливіших суверенних ризиків, рейтинг яких у тому або в іншому обсязі передбачає дані продуктів.

S&P Global Ratings

Кредитні рейтинги, аналітичні дослідження та думки щодо стійкого фінансування S&P Global Ratings мають найважливіше значення для учасників ринку у розумінні ситуацій різної складності, допомагаючи їм знаходити нові можливості та приймати обґрунтовані рішення. Наші високоякісні незалежні оцінки кредитоспроможності сприяють підвищенню прозорості ринку та розвитку бізнесу різних організацій, у тому числі корпорацій, органів влади та фінансових інституцій.

S&P Global Ratings входить до групи S&P Global, яка є провідною міжнародною компанією, що надає кредитні рейтинги, еталонні показники, дослідження та бізнес-рішення для організацій, що працюють на глобальних фінансових та сировинних ринках, а також в автомобільній промисловості. Продукти та послуги, що пропонуються S&P Global, допомагають багатьом провідним міжнародним компаніям орієнтуватися в економічній ситуації та планувати майбутнє з упевненістю.

Кредитні рейтинги, що здобули визнання світової бізнес-спільноти, та незаперечне інтелектуальне лідерство S&P Global Ratings сприяють розвитку універсального бенчмаркінгу, підвищенню прозорості фінансових ринків та зростанню бізнесу. Наші рейтинги дозволяють ухвалювати обґрунтовані бізнес-рішення.

Кредитні рейтинги
Прогнозні думки про кредитоспроможність позичальника - його можливості та готовність виконувати сукупні фінансові зобов'язання або зобов'язання в рамках конкретних випусків / фінансових програм.

Кредитні рейтинги випусків боргових зобов'язань
Прогнозна думка про кредитоспроможність позичальника у межах конкретного фінансового зобов'язання, конкретного класу фінансового зобов'язання чи конкретної фінансової програми.

Кредитні рейтинги емітента
Прогнозна думка про кредитоспроможність позичальника загалом.

..................................................

About S&P Global Ratings

Our globally respected credit ratings paired with unparalleled thought leadership helps promote universal benchmarking, transparency and business growth. We empower people to make informed, confident decisions.

CAPABILITIES

Credit Ratings
Forward looking opinions on the creditworthiness of an obligor to meet its financial commitments overall, or with respect to specific issues/programs. S&P reports about operating conditions for P&C insurers in emerging markets.

Issue Credit Ratings
A forward-looking opinion about the creditworthiness of an obligor with respect to a specific financial obligation, a specific class of financial obligation, or a specific financial program.

Issuer Credit Ratings
A forward-looking opinion about an obligor's overall creditworthiness.

S&P Global Ratings integrated offering of credit ratings, risk research and critical insights is essential to translating complexity into clarity so that market participants canmake decisions with conviction.