Страховой рейтинг Insurance TOP журнал. Рейтинг страховых компаний Украины. Страхование
Журнал Страховой рейтинг Insurance TOP. Рейтинг страховых компаний Украины

Журнал «Insurance TОР» — єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній та щокварталу публікує рейтинги ризикових та лайфових страховиків України у розрізі регіонів та видів страхування.

Купити друкований номер журналу Insurance TOP з рейтингами:
e-mail: [email protected]
Моб/Viber: +38(096)326-73-63


Global Insurance & InsurTechs Rankings

Оцінка гнучкості фінансової діяльності страхової компанії


Standard & Poor's розглядає потенційні потреби страхової компанії у додатковому капіталі чи ліквідності та наявність реальних джерел такого додаткового капіталу чи ліквідності. Недостатній доступ до додаткових засобів сам по собі не означає, що у компанії виникли проблеми, якщо її потреба в таких засобах обмежена. Експерти агентства "Standard & Poor's" ретельно відстежують та оцінюють можливість чи ймовірність виникнення ситуацій, коли потреба у додатковому фінансуванні може перевищити обсяг реально доступних коштів.

Потреба значного додаткового капіталу чи ліквідності може виникнути внаслідок необхідності профінансувати швидке зростання чи придбання нових компаній, підтримати дочірні компанії чи нейтралізувати непередбачувану кризу. Джерела додаткового капіталу та ліквідності також можуть бути найрізноманітнішими, включаючи кошти материнських чи споріднених компаній, вихід на ринки капіталу (включаючи місцеві або міжнародні ринки акціонерного чи боргового капіталу), реалізацію нестратегічних активів та додаткове використання можливостей, що надаються перестрахувальними компаніями.

Неможливість виходу ринку акціонерного капіталу як така ще є серйозної проблемою, за умови, що майбутні потреби страхової компанії у додаткових ресурсах невеликі чи може бути повністю задоволені з допомогою інших джерел. Агентство "Standard & Poor's" не практикує автоматичне зниження рейтингу взаємних страхових компаній, що не мають власного капіталу, і належить до них так само, як і до добре капіталізованих страхових компаній.