Страховой рейтинг Insurance TOP журнал. Рейтинг страховых компаний Украины. Страхование
Журнал Страховой рейтинг Insurance TOP. Рейтинг страховых компаний Украины

Журнал «Insurance TОР» — єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній та щокварталу публікує рейтинги ризикових та лайфових страховиків України у розрізі регіонів та видів страхування.

Купити друкований номер журналу Insurance TOP з рейтингами:
e-mail: [email protected]
Моб/Viber: +38(096)326-73-63


Global Insurance & InsurTechs Rankings

Fitch Ratings - міжнародне рейтингове агентство, засноване у 1913 році


Fitch Ratings — американська корпорація, відома переважно як рейтингове агентство. Поряд зі Standard & Poor's, A.M. Best та Moody's входить до так званої «Великої четвірки» міжнародних рейтингових агентств.

Спеціалізується на наданні світовим кредитним ринкам незалежних та орієнтованих на перспективу оцінок кредитоспроможності, аналітичних досліджень та даних.

Fitch Ratings заснована в Нью-Йорку Джоном Ноулзом Фітчем 24 грудня 1913 як видавництво Fitch Publishing Company.

У 1924 році Fitch запровадило рейтингову шкалу від AAA до D.

У 1997 році відбулося злиття Fitch та компанії IBCA Limited (штаб-квартира в Лондоні ), і власником Fitch стала холдингова компанія Fimalac SA (штаб-квартира в Парижі). До квітня 2012 Fimalac SA належав контрольний пакет акцій групи Fitch. 12 квітня 2012 року Hearst Corporation, яка стала акціонером Fitch Group у березні 2006 року, збільшила свою частку в групі Fitch до 50%.

У квітні 2000 р. Fitch придбала компанію Duff&Phelps Credit Rating Co. (штаб-квартира в Чикаго ). Пізніше того ж року Fitch купила компанію Thomson BankWatch.

У жовтні 2006 року Fitch Ratings започаткувала Derivative Fitch — перше спеціалізоване рейтингове агентство, яке займається присвоєнням рейтингів на ринку кредитних деривативів, проведенням аналітичних досліджень та наданням оцінок для задоволення потреб цього ринку.

У жовтні 2011 року Fitch Group продала свою дочірню компанію Algorithmics (виробництво програмного забезпечення у сфері управління ризиками) компанії IBM за 387 млн ​​дол.

Які компанії входять до Fitch Ratings?

Fitch Ratings Inc. — компанія займається присвоєнням корпоративних та суверенних кредитних рейтингів, оцінками кредитоспроможності та аналізом ризиків (див. Fitch Ratings’ forecast: Reinsurance Sector Outlook Improving)
Fitch Solutions - компанія, що займається розповсюдженням продуктів та послуг Fitch Ratings
Fitch Learning Ltd. — компанія, що спеціалізується на тренінгах з питань кредитоспроможності та корпоративних фінансів
BMI Research — компанія, що спеціалізується на економічних дослідженнях у галузі країнових ризиків, особливо ризиків на «ринках, що розвиваються»

До грудня 2014 року Fitch Group на паритетних засадах (50%: 50%) належала французькій холдинговій компанії Fimalac SA та Hearst Corporation (США). [5]

12 грудня 2014 року Hearst Corporation та Fimalac підписали меморандум про взаєморозуміння про купівлю корпорацією Hearst Corporation у Fimalac ще 30% акцій Fitch Group за 1965 млн дол. США. Після закриття операції контрольний пакет Fitch Group належатиме Hearst Corporation. У Fimalac залишиться пакет у 20% акцій [6]

Головою ради директорів та президентом (головним виконавчим директором) Fitch Ratings є Пол Тейлор (Paul Taylor), який одночасно обіймає посаду головного виконавчого директора Fitch Group (з квітня 2012 року) [7]

У ході угоди 12 грудня 2014 року Hearst Corporation і Fimalac досягли домовленості, що основний власник та головний виконавчий директор Fimalac Марк Ладре ​​де Лашар'єр (Marc Ladreit de Lacharrière) до 2020 року збереже за собою посаду голови ради директорів Fitch Group, а компанія Fimalac – 50 % голосів у раді директорів Fitch Group.