Страховой рейтинг Insurance TOP журнал. Рейтинг страховых компаний Украины. Страхование
Журнал Страховой рейтинг Insurance TOP. Рейтинг страховых компаний Украины

Журнал «Insurance TОР» — єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній та щокварталу публікує рейтинги ризикових та лайфових страховиків України у розрізі регіонів та видів страхування.

Купити друкований номер журналу Insurance TOP з рейтингами:
e-mail: [email protected]
Моб/Viber: +38(096)326-73-63


Global Insurance & InsurTechs Rankings

AM Best, заснована в 1899 році, є першим у світі кредитним рейтинговим агентством


AM Best, заснована в 1899 році, є першим у світі кредитним рейтинговим агентством. Все почалося з того, що засновник працював в однокімнатному офісі в Нью-Йорку, а потім став найбільшим кредитним рейтинговим агентством у світі, що спеціалізується на страховій галузі.

Щоб досягти успіху в нашій місії та залишатися вірним своєму баченню, AM Best розвиває винахідливість, проникливість і чесність у своїх співробітниках, приділяючи високу цінність досвіду, справедливості, цілеспрямованості, інноваціям і знанням.

Рейтингові служби AM Best оцінюють кредитоспроможність та/або звітують про понад 16 000 страхових компаній у всьому світі. Наші кредитні рейтинги є незалежними, індикативними та інтерактивними та підсумовують нашу думку щодо здатності страхової компанії своєчасно виплачувати вимоги, борги та інші фінансові зобов’язання. Наші коментарі, дослідження та аналіз дають додаткову інформацію.

Інформаційні послуги AM Best об’єднують кредитні рейтинги, коментарі, дослідження та аналіз із новинами страхування, фінансовими даними та інтелектуальним керівництвом, щоб допомогти споживачам і професіоналам приймати більш обґрунтовані особисті та ділові рішення. Серед наших клієнтів – агенти, брокери, інвестори, регулятори, освітяни та власники полісів, зацікавлені в оцінці та управлінні пов’язаними зі страхуванням ризиками.

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) AM Best зареєстрована як національно визнана статистична рейтингова організація (NRSRO) і як постачальник кредитних рейтингів (CRP) Національною асоціацією уповноважених зі страхування (NAIC) у США; зареєстровано як кредитно-рейтингове агентство (CRA) Європейським органом з цінних паперів і ринків (ESMA) в ЄС, Управлінням з питань фінансової поведінки Великобританії (FCA) у Великобританії, Гонконгською комісією з цінних паперів і ф'ючерсів (SFC) у Гонконзі, Австралійська комісія з цінних паперів та інвестицій (ASIC) в Австралії, Валютно-фінансове управління Сінгапуру (MAS) у Сінгапурі, Резервний банк Нової Зеландії (RBNZ) у Новій Зеландії, Національна банківська комісія та Valores (CNBV) у Мексиці та Наглядове управління фондового ринку Панами (SMV) у Панамі; і визнано як кредитно-рейтингове агентство Комісією з цінних паперів і бірж (CVM) у Бразилії, Швейцарським органом з нагляду за фінансовими ринками (FINMA) у Швейцарії, Управлінням ринку капіталу (CMA) у Кенії та Управлінням банків (SIB) у Гватемалі . Крім того, AM Best має ліцензоване представництво в Дубаї, яке контролюється Управлінням фінансових послуг Дубая (DFSA).

Істровія компанії

1905 – Розроблено перші кредитні рейтинги страхових компаній.

1906 р. – представлені страхові звіти Best's – L/H.

1907 р. – представлено Best's Key Rating Guide – P/C і першу алфавітну шкалу кредитних рейтингів.

1912 р. – представлено комбінований коефіцієнт: цей миттєвий знімок ефективності андеррайтингу страховика все ще використовується сьогодні для оцінки фінансової стійкості страховика.

1928 р. – представлено посібник Best's Key Rating Guide – L/H .

1929 – представлені страхові адвокати, рекомендовані Best .

1930 р. – представлено довідник Best's Adjusters and Investigators , тепер доступний разом із адвокатами та постачальниками експертних послуг у професійних ресурсах Best's Insurance Professional .

1940 р. – представлено Best's Aggregates & Averages – P/C .

1943 – Представлено Best's Weekly News Digest , тепер відомий як BestWeek .

1964 р . – представлено програму Best's Financial Suite .

1968 – представлені звіти Best's Loss Control Reports .

1975 – представлені звіти Best's Underwriting Reports .

1975 р . – Представлено Best's State Rate Filings .

1984 – Представлено BestLink , платформу онлайн-доступу.

1986 – Представлено програмне забезпечення для підготовки електронної виписки BestESP .

1984-1989 рр . – представив Best's Insurance Reports – L/NL, Non US і присвоїв перші кредитні рейтинги страховим компаніям за межами США та Канади.

1994 р . – Проведення першої щорічної конференції AM Best's Annual Review & Preview Conference, форуму, на якому лідери страхової галузі обговорюють ключові проблеми та тенденції.

1994 – Представлений коефіцієнт достатності капіталу компанії Best .

1999 р. – АМ Бест відсвяткувала своє 100-річчя.

2000 – Представлено BestDay , щоденний страховий бюлетень.

2001 – 9/11: AM Best звернувся до наслідків терористичних нападів через телеконференції з лідерами галузі та широке висвітлення у своїх новинних публікаціях. Співробітники компанії працювали над тим, щоб знайти постраждалих клієнтів і замінити втрачені запаси публікацій AM Best.

2005 – Відкриття студії телевізійної відеопродукції AM Best для створення вебінарів у галузі страхування та іншого контенту.

2012 – Створено філію Лондонського офісу в Дубайському міжнародному фінансовому центрі, ОАЕ.

2008 – Альфреда М. Беста посмертно включено до Зали слави страхових ЗМІ Асоціації страхових медіа.

2008 – Представлено настільну програму для американських компаній, що займаються майном/страховими компаніями Best's Capital Adequacy Ratio Model – P/C, США .

2010 – Запущено Бібліотечний центр Best's , онлайн-сервіс, доступний виключно для публічних і академічних бібліотек.

2011 – запущено те, що тепер відомо як Best's News & Research Service , що забезпечує повний доступ до новин та аналітичного вмісту AM Best.

2012 – додано дві нові служби рейтингу на додаток до існуючої інтерактивної служби кредитних рейтингів Best's : служба оцінки рейтингів Best і служба оцінки рейтингів Best .

2012 – Проведення першого брифінгу страхового ринку AM Best на Бермудських островах у Гамільтоні.

2013 – представлена ​​модель коефіцієнта достатності капіталу компанії Best – універсальний інструмент моделювання капіталу для окремих і групових страхових компаній у секторах страхування життя та інших видів страхування.

2014 – Представлено Best's Journal , компіляцію звітів і досліджень, створених AM Best, як частину служби новин і досліджень Best .

2019 рік – після 120 років публікації Best's Insurance Reports перейшли до виключно онлайн-доставки.

2019 – представлено фінансові звіти Best's як частину підписки на страхові звіти Best's (тепер доступна окремо онлайн).

2020 – Розроблено та проведено глобальний стрес-тест на пандемію для всіх рейтингованих компаній; переглянуті глобальні перспективи; і опублікував повний спеціальний звіт Best's «Кампанії з рейтингом стрес-тестування на COVID-19» у відповідь на пандемію COVID-19.

2021 – А. М. Бест став підписантом Принципів сталого страхування (PSI) Програми ООН з навколишнього середовища (UNEP FI), схвалених Генеральним секретарем ООН як глобальної основи для страхової галузі для вирішення екологічних, соціальних проблем та управління ( ESG) ризики та можливості.

2021 – Оголошено переможців першого AM Best's Student Challenge, конкурсу на основі страхових рішень, який спонсорує AM Best Foundation.

2022 р. – Випущено нову методологію «Оцінка ефективності компаній з делегованими повноваженнями андеррайтингу за версією Best», яка забезпечує основу для диференціації підприємств з делегованими повноваженнями андеррайтингу (DUAE) у страховій галузі.

2022 р. – Припинено роботу Посібника з ключових рейтингів Best у рамках переходу на нові способи надання кредитних рейтингів Best та іншої інформації про страхові компанії.

....................................................

Founded in 1899, AM Best is the world’s first credit rating agency. It all began with the founder working out of a one-room office in New York City and grew to become what is now the largest credit rating agency in the world specializing in the insurance industry.

AM Best rating services assesses the creditworthiness of and/or reports on over 16,000 insurance companies worldwide. Our credit ratings are independent, indicative and interactive, and summarize our opinion on an insurance company’s ability to pay claims, debts and other financial obligations in a timely manner. Our commentary, research and analysis provide additional insight (see World Insurance Outlook).

AM Best information services integrates credit ratings, commentary, research and analysis with insurance news, financial data and thought leadership to help consumers and professionals make more informed personal and business decisions. Our customers include agents, brokers, investors, regulators, educators and policyholders interested in measuring and managing insurance-related risks.

AM Best is registered as a Nationally Recognized Statistical Rating Organization (NRSRO) by the Securities & Exchange Commission (SEC) and as a Credit Rating Provider (CRP) by the National Association of Insurance Commissioners (NAIC) in the US; registered as a Credit Rating Agency (CRA) by the European Securities and Markets Authority (ESMA) in the EU, the UK Financial Conduct Authority (FCA) in the United Kingdom, the Hong Kong Securities & Futures Commission (SFC) in Hong Kong, the Australian Securities and Investments Commission (ASIC) in Australia, the Monetary Authority of Singapore (MAS) in Singapore, the Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) in New Zealand, the Comisión Nacional Bancaria y de Valores (CNBV) in Mexico and the Stock Market Superintendency of Panama (SMV) in Panama; and recognized as a credit rating agency by the Securities and Exchange Commission (CVM) in Brazil, the Swiss Financial Market Supervisory Authority (FINMA) in Switzerland, the Capital Market Authority (CMA) in Kenya, and Superintendence of Banks (SIB) in Guatemala. In addition, AM Best maintains a licensed representative office in Dubai that is supervised by the Dubai Financial Services Authority (DFSA).