Страховой рейтинг Insurance TOP журнал. Рейтинг страховых компаний Украины. Страхование
Журнал Страховой рейтинг Insurance TOP. Рейтинг страховых компаний Украины

Журнал «Insurance TОР» — єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній та щокварталу публікує рейтинги ризикових та лайфових страховиків України у розрізі регіонів та видів страхування.

Купити друкований номер журналу Insurance TOP з рейтингами:
e-mail: [email protected]
Моб/Viber: +38(096)326-73-63


Global Insurance & InsurTechs Rankings

Страхування житла та майна в Португалії


Страхування житла є обов'язковим у Португалії, якщо ви берете португальський іпотечний кредит. Воно не є обов'язковим для орендованого житла у Португалії.

Однак орендодавці будуть зобов'язані застрахувати нерухомість хоча б на мінімальному рівні і можуть включити це у вартість оренди.

У Португалії існує два види страхування будинків:

Страхування від пожежі ( segur de incendio ) - це мінімальна вимога для всіх домовласників, яка покриває всі частини майна від збитків, спричинених пожежею. Більшість полісів страхування від пожежі також включають покриття від повеней, ураганів, пошкоджень блискавкою та інших стихійних лих.

Страхування від багатьох ризиків ( segur multirriscos ) - це додаткове комплексне покриття, яке включає такі речі, як цивільна відповідальність. Багато полісів страхування житла можна включити страхування вмісту, щоб захистити як майно, а й свої речі. Вартість страхування житла в Португалії залежить від таких факторів, як вартість нерухомості, рівень покриття та ризики, пов'язані з нерухомістю.

Страхування домашнього майна

Ви можете додати це страхування до загального полісу страхування або оформити його як окремий поліс, якщо ви орендуєте житло і не маєте страховки. Страхування вмісту захищає ваше рухоме майно та обладнання від пошкоджень, втрат та крадіжки. Страхування вашого будинку може дати вам душевний спокій, особливо якщо у вас багато цінних речей. Премії зазвичай не дуже високі, особливо якщо враховувати їх у загальному полісі страхування житла, хоча, звичайно, залежить від вартості того, що ви хочете застрахувати.