Страховой рейтинг Insurance TOP журнал. Рейтинг страховых компаний Украины. Страхование
Журнал Страховой рейтинг Insurance TOP. Рейтинг страховых компаний Украины

Журнал «Insurance TОР» — єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній та щокварталу публікує рейтинги ризикових та лайфових страховиків України у розрізі регіонів та видів страхування.

Купити друкований номер журналу Insurance TOP з рейтингами:
e-mail: [email protected]
Моб/Viber: +38(096)326-73-63


Global Insurance & InsurTechs Rankings

Соціальне страхування в Португалії


В Португалії діє державна система соціального забезпечення, в рамках якої працівники роблять обов'язкові внески для захисту від хвороб, старості та безробіття.

У рамках цієї системи передбачені такі види фінансової підтримки:

виплати по безробіттю; посібник із хвороби; відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами, батьківством та усиновленням; допомога з інвалідності; пенсія по старості; допомога по втраті годувальника

Страхування у системі соціального страхування є обов'язковим всім працівників, але зазвичай його організує роботодавець, який також робить внески від вашого імені. Тим, хто працює у Португалії на фрілансі, необхідно самостійно оформлювати соціальне страхування. Розміри внесків та права на отримання допомоги дещо відрізняються, якщо ви є індивідуальним підприємцем. Для отримання додаткової інформації див. наш посібник із соціального забезпечення в Португалії.