Страховой рейтинг Insurance TOP журнал. Рейтинг страховых компаний Украины. Страхование
Журнал Страховой рейтинг Insurance TOP. Рейтинг страховых компаний Украины

Журнал «Insurance TОР» — єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній та щокварталу публікує рейтинги ризикових та лайфових страховиків України у розрізі регіонів та видів страхування.

Купити друкований номер журналу Insurance TOP з рейтингами:
e-mail: [email protected]
Моб/Viber: +38(096)326-73-63


Global Insurance & InsurTechs Rankings

Медичне страхування та страхування туристів в Португалії


В Португалії існує служба охорони здоров'я Servico Nacional de Saude (SNS), яка аналогічна до Національної служби охорони здоров'я Великобританії.

Усі мешканці країни можуть користуватися цією послугою, яка фінансується за рахунок виплат із соціального страхування. Нерезидентам та короткостроковим відвідувачам для отримання медичного обслуговування у Португалії необхідно придбати приватну медичну страховку.

Резиденти, які мають державне медичне страхування, можуть також придбати додаткову приватну страховку. Це дозволить їм покрити витрати, які не покриваються за рахунок державного фінансування, та отримати доступ до ширшого спектру лікування.

Приватне медичне страхування є обов'язковою умовою отримання медичної допомоги в Португалії. До приватних компаній медичного страхування, що працюють у Португалії, входять: Allianz та Cigna.

Страхування туристів

Страхування подорожей — важливий момент для тих, хто часто залишає Португалію для роботи або відпочинку. Якщо ви подаєте заяву на отримання шенгенської візи, це стає обов'язковою умовою, за якої вам знадобиться як мінімум: Мінімальне медичне покриття у розмірі 30 000 євро.

Покриття витрат, пов'язаних із репатріацією за медичними показаннями.

При покупці туристичної страховки вам слід пройтися магазинами і переконатися, що ви знайшли поліс, який покриває все, що вам потрібно, наприклад, скасування поїздки, екстрену евакуацію, втрату або пошкодження майна. Перевірте дрібний шрифт на наявність винятків, наприклад травм, отриманих під час занять спортом або пригод.