Страховой рейтинг Insurance TOP журнал. Рейтинг страховых компаний Украины. Страхование
Журнал Страховой рейтинг Insurance TOP. Рейтинг страховых компаний Украины

Журнал «Insurance TОР» — єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній та щокварталу публікує рейтинги ризикових та лайфових страховиків України у розрізі регіонів та видів страхування.

Купити друкований номер журналу Insurance TOP з рейтингами:
e-mail: [email protected]
Моб/Viber: +38(096)326-73-63


Global Insurance & InsurTechs Rankings

Автострахування в Португалії


Португалія має такі ж можливості автострахування, як багато інших європейських країн. За законом, ви повинні застрахувати всі придатні для руху автомобілі як мінімум до рівня третьої сторони.

У Португалії страхується саме автомобіль, а чи не водій. Це означає, що будь-яка людина, яка має права, може легально керувати застрахованим автомобілем.

Страхування автомобіля від третьої особи (segur obrigatório de responsabilidade civil automóvel) покриває витрати на матеріальну та особисту шкоду третім особам у разі аварії. Це найдешевша форма страхування транспортних засобів. Однак вона не покриває витрати, пов'язані з вами чи вашим власним автомобілем.

Ви можете вибрати додаткове покриття при страхуванні автомобіля від третьої особи у Португалії. Воно включає шкоду від пожежі, повені і стихійних лих, а також захист від угону. Інший вид страхування автомобіля - повне комплексне страхування (seguro de danos próprios). Воно покриває всі витрати всіх сторін.

Деякі поліси повного комплексного страхування у Португалії мають винятки, тому вам необхідно ретельно перевірити свій поліс. Поліси всіх ризиків мають франшизу, яка є сумою перевищення, яку вам доведеться заплатити при використанні страховки. Чим менше франшиза, тим вищий щомісячний чи щорічний страховий внесок.

Однак у разі аварії ви заплатите менше.

Вартість автострахування в Португалії залежить від низки факторів, включаючи вартість автомобіля, тип страхування, профіль водія та його історію.

Оскільки страхування поширюється на автомобіль, а не водія, знижки за відсутність претензій зазвичай не надаються. У Португалії можна керувати автомобілем, застрахованим в іншій європейській країні, за умови, що у вас є страхове свідоцтво.